Sparingowa potyczka z ligowym rywalem. Stal zagra w Świdnicy

Kończy się kolejny tydzień zimowych przygotowań. Piłkarze Stali ciężko trenują pięć razy w tygodniu, a sztab szkoleniowy w dalszym ciągu przygląda się zawodnikom testowanym. Po sobotnim dwumeczu sparingowym ich liczba się uszczupliła, więc zostali już tylko ci, którzy poważnie brani są pod uwagę pod kątem wzmocnienia naszego zespołu.

W najbliższą sobotę Stalowcy rozegrają kolejną grę kontrolną, tym razem w Świdnicy. Tamtejsza Polonia-Stal po rundzie jesiennej zamyka tabelę III ligi, mając na koncie jedynie 10 punktów i osiem oczek straty do bezpiecznego miejsca. Podopieczni Jarosława Pedryca nie zamierzają się jednak poddawać i wiosną chcą dać z siebie wszystko, by powalczyć o ligowy byt. Świdniczanie rozpoczęli już zimowe przygotowania, a przed tygodniem rozegrali nawet pierwszy mecz sparingowy (1:1 z IV-ligowym Orłem Lubawka). O ewentualnych ruchach transferowych w zespole sobotnich gospodarzy na razie nie słychać.

Bardzo dobrze wspominamy jesienne spotkanie pomiędzy obiema drużynami. Stal nie dała żadnych szans przeciwnikowi, pewnie wygrywając 5:1.

Sparing nr 3

Polonia-Stal Świdnica - Stal Brzeg

23.01.2020 (sobota), godz. 12:00

Boisko OSiR Świdnica, ul. Śląska 35.