Stal przygotowuje się do meczu w Chorzowie

Tradycyjnie cztery jednostki treningowe odbędą piłkarze Stali w tygodniu poprzedzającym mecz z Ruchem. Nasi zawodnicy mają już za sobą trening w parku, który odbył się wczoraj.

Trener Marcin Domagała ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Do treningów już w ubiegłym tygodniu powrócił Mateusz Jaros. Zdrowy jest także Mateusz Ogrodowski, który zaliczył blisko półgodzinny występ przeciwko świdniczanom. To dobre wiadomości, gdyż szeroka kadra i zdrowa rywalizacja jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziły.

Żółto-niebiescy po raz pierwszy w tym sezonie zagrają przy sztucznym oświetleniu. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 i obejrzy go komplet dopuszczalnej ilości widzów. Ze względu na rządowe obostrzenia (25% zajętych miejsc na trybunach), na Stadionie przy ul. Cichej zasiądzie 2174 kibiców "Niebieskich". Wszystkie wejściówki zostały już wyprzedane.

Wszystkie domowe mecze Ruchu są transmitowane w systemie pay-per-view (koszt dostępu to 12 zł) i zapewne nie inaczej będzie w przypadku meczu ze Stalą. Wszelkie informacje w tej kwestii będzie można znaleźć na stronie chorzowian (TUTAJ). Sobotnie spotkanie będzie również relacjonowane w internetowym Radiu Widzew (TUTAJ), i ta opcja śledzenia poczynań żółto-niebieskich w Chorzowie będzie darmowa.