Stalowcy wznawiają treningi po przerwie świątecznej

Wtorkowym treningiem żółto-niebiescy wrócą do zajęć po wielkanocnej przerwie. Ostatnie zwycięstwo z Foto-Higieną znacznie poprawiło humory nam wszystkim, ale jednocześnie rozbudziło apetyty na kolejne wygrane.

Na wtorkowych zajęciach nie będzie obecnych kilku zawodników, którzy dostali o jeden dzień więcej wolnego. Żółto-niebiescy w tym tygodniu będą trenować cztery razy (codziennie aż do piątku), natomiast w sobotę najprawdopodobniej rozegrają mecz sparingowy (w lidze mamy pauzę). O tym, z kim i gdzie zagramy grę kontrolną, poinformujemy w czwartek.

Już w ubiegłym tygodniu z drużyną seniorów trenowali kolejni wyróżniający się juniorzy - mowa o 17-letnim Konradzie Dobrowolskim i 15-letnim Macieju Suskim, do których teraz dołączą 16-letni Dawid Mozoła i Michał Kaczmar. Z grona rekonwalescentów indywidualne treningi rozpoczął wracający po kontuzji Kacper Paszkowski, a do zajęć niebawem powinien również powrócić Kacper Stańko.