Stalowcy wznowili treningi

W czwartkowy wieczór żółto-niebiescy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Był to pierwszy trening w 2021 roku i pierwsze spotkanie trenera Arkadiusza Batora z drużyną.

W zajęciach udział wzięło 33 zawodników, w tym 21 z obecnej kadry naszego zespołu oraz 12 zawodników testowanych. Zabrakło jedynie Marcina Budnika, Amina Stitou oraz Mikołaja Kudry, którzy z powodu różnych problemów zdrowotnych przyglądali się kolegom z boku i nie brali udziału w zajęciach z piłką.

Wśród zawodników testowanych byli zarówno bardziej doświadczeni, jak i młodsi, posiadający status młodzieżowca. W następnych tygodniach sztab szkoleniowy będzie im się przyglądał i oceniał ich przydatność do zespołu. Już od przyszłego tygodnia Stalowcy będą trenować pięć razy w tygodniu, a zwieńczeniem tego będzie sobotni (16.01.) mecz sparingowy z rezerwami Śląska Wrocław. To spotkanie zostanie rozegrane nie w Brzegu, jak pierwotnie informowaliśmy, a na wrocławskich Kłokoczycach o godzinie 14:00. Pełna lista zimowych sparingów jest ciągle aktualizowana i znajduje się TUTAJ. O wszelkich ruchach transferowych zarówno do, jak i z naszego klubu również będziemy informować na bieżąco.