Tomasz Gajda w II Lidze!

Piłkarzem Stali nie jest już Tomasz Gajda, który w nadchodzących rozgrywkach będzie reprezentował II-ligowego beniaminka - Sokoła Ostróda. Kilka tygodni temu szkoleniowcem tej drużyny został były trener Stali Piotr Jacek.

Tomek był jednym z najdłużej występujących zawodników w naszym klubie. Do Brzegu trafił on bowiem w 2015 roku z LZS-u Mechnice. Już po roku świętował z drużyną awans do III ligi, do którego to awansu walnie się przyczynił. Grając na pozycji bocznego pomocnika wyróżniał się również na tym szczeblu, w związku z czym dwa lata temu był na testach choćby w I-ligowej Odrze Opole. W minionych rozgrywkach na murawie pojawił się 17-krotnie, strzelając 2 bramki. Łącznie w Stali rozegrał 141 meczów, w których zdobył 23 gole.

Tomek, dziękujemy za pięć sezonów w naszym klubie i mnóstwo pięknych momentów. Życzymy powodzenia na szczeblu centralnym!