Trener Arkadiusz Bator: brakowało nam zimnej krwi

Swojego rozczarowania po końcowym gwizdku meczu z MKS-em Kluczbork nie krył szkoleniowiec brzeżan Arkadiusz Bator.

- Przegrywamy dzisiaj na własne życzenie, bo patrząc z przebiegu meczu, to po pierwszych 20 minutach powinniśmy sobie ułożyć sobie to spotkanie. Mieliśmy trzy kapitalne sytuacje dokładnie takie, jak sobie zaplanowaliśmy. Dobrze przeczytaliśmy, jak przeciwnik będzie grał, wchodziliśmy te luki i powinniśmy z tego przynajmniej jedną bramkę strzelić. Potem z pół sytuacji MKS-u dostajemy dwie bramki i zaczynają się emocje. W drugiej połowie konsekwencją tego była czerwona kartka. Musieliśmy mimo wszystko gonić i drużyna zareagowała dobrze, zagraliśmy ambitnie i ofiarnie. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy tej piłki meczowej do zdobycia bramki z zremisowania tego meczu. Brakowało nam zimnej krwi w polu karnym i trochę spokoju. Jesteśmy bardzo rozczarowani. Teraz przed nami cztery ostatnie mecze i musimy wyciągnąć wnioski oraz zareagować - powiedział trener Stalowców.