Derbowa przegrana na własne życzenie. Stal - MKS Kluczbork 1:2

Derby dla MKS-u Kluczbork. W sobotnim pojedynku na Stadionie Miejskim w Brzegu to goście zwyciężyli 2:1, choć znowu nasza defensywa wydatnie przyczyniła się do tej porażki. Do przerwy biało-niebiescy prowadzili dwoma bramkami, ale to brzeżanie powinni zdobyć dwa trafienia już w pierwszym kwadransie. Skuteczność zawodzi naszych zawodników od meczu ze Świdnicą i niestety podobnie było i tym razem. Po zmianie stron cały plan odrobienia strat runął już w 48. minucie, gdy w bezsensowny sposób drugą żółtą kartkę zarobił Kowalski. Mimo ambitnej gry w 10. nasza drużyna zdołała zdobyć tylko jedną bramkę, a MKS dosyć szczęśliwie, ale jednak utrzymał korzystny dla siebie wynik.

SZERSZA RELACJA Z PORTALU GŁOSPOWIATU24.PL - KLIK!

34. kolejka III ligi (grupa 3)

Stal Brzeg - MKS Kluczbork 1:2 (bramki: Bronisławski 83' - Szota 24', Włodarczyk 31')

Stal: Szady - Leończyk, Budnik, Banach, Kowalski, Kuriata (76' Święty), Sypek (76' Mazurek), Niemczyk, Bronisławski, Kamiński (51' Jaros), Dychus (62' Danielik). Trener Arkadiusz Bator.

Żółte kartki (Stal): Kowalski, Leończyk, Jaros.

Czerwona kartka: Jakub Kowalski (48', za dwie żółte).

Sędziował: Piotr Szypuła (Śląski ZPN).