Trener Arkadiusz Bator: mamy prawo czuć niedosyt, bo zagraliśmy dobry mecz

Trener Arkadiusz Bator po końcowym gwizdku ocenił niedzielną potyczkę Stali ze Ślęzą, zakończoną remisem 1:1.

- Mamy prawo czuć niedosyt po tym meczu, bo zagraliśmy dobre zawody, do bardzo dobrych zabrakło nam tylko lepszej precyzji. Stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobrych sytuacji, w zasadzie szwankowała u nas tylko skuteczność. Gdybyśmy lepiej zachowali się w 2-3 akcjach w polu karnym, to wygralibyśmy ten mecz. Uważam, że na to dzisiaj zasłużyliśmy. Wielkie brawa dla całego zespołu za wykonaną pracę i za organizację gry. Gramy w nowym ustawieniu i powoli przekonujemy się do niego. Muszę pochwalić drużynę za pracę biegową i organizację w defensywie. Ślęza przed tym meczem była najskuteczniejszym zespołem w lidze, strzeliła 94 bramki, a dzisiaj stworzyła sobie tylko sytuację po stałym fragmencie i może jedną z akcji. Bardzo dobrze odcięliśmy skrzydła rywali. Mimo tego, że momentami byliśmy rzadziej przy piłce, to uważam, że mieliśmy ten mecz pod swoją kontrolą - powiedział szkoleniowiec żółto-niebieskich.