Trener Bator: małymi krokami idziemy do góry

Trener Arkadiusz Bator podzielił się swoją opinią o meczu z Gwarkiem (2:1), który był zarazem drugim zwycięstwem z rzędu.

- Przeciwnicy postawili nam dzisiaj bardzo trudne warunki. Nie ukrywam, że mieliśmy problemy w środku pola, ale później trochę zagęściliśmy ten środek, dzięki czemu grało się nieco łatwiej. Rywale tak naprawdę nie stworzyli sobie też sytuacji, które byłyby klarowne. Wydawało się, że prowadzimy 2:0 i mamy wszystko pod kontrolą, jednak bramka zdobyta do szatni napędziła przeciwnika. Trochę zabrakło nam takiego spokoju, utrzymania się przy piłce i stworzenia jednej, dwóch sytuacji z kontrataku, co być może uspokoiłoby nieco ten mecz. Cieszymy się, bo odnieśliśmy drugie zwycięstwo z rzędu. Wygrana u siebie zawsze cieszy podwójnie i mam nadzieję, że małymi krokami idziemy dalej do góry - powiedział szkoleniowiec żółto-niebieskich.