Trener Marcin Nowacki: jestem niezadowolony tylko z wyniku

Trener Marcin Nowacki skomentował sobotni pojedynek swojego zespołu z LKS-em Goczałkowice-Zdrój, zakończony porażką 0:1.

- Wielka szkoda tego meczu. Wydaje mi się, że było to spotkanie "na remis", bo stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji, utrzymaliśmy też wysoką jakość gry z poprzednich meczów. Niezadowolony jestem tylko z wyniku. Nie pierwszy raz w tej rundzie dobra gra nie dała nam żadnego punktu. Szkoda też bramki straconej akurat w taki sposób. Brakło nam dzisiaj szczęścia w tych sytuacjach, które sobie wykreowaliśmy. Uważam też, że należał nam się też rzut karny po faulu na Maćku Matusiku. Nawet zawodnik Goczałkowic przyznał, że był tam faul, ale oczywiście sędzia widział to inaczej. Dalej idziemy dobrą drogą: jeśli chodzi o grę, to na tle czołowych zespołów III ligi pokazujemy się z bardzo dobrej strony i jesteśmy równorzędnymi rywalami, musimy tylko zacząć to przekładać na strzelane bramki i zdobywane punkty - ocenił trener.