UM Brzeg przyznał dotacje na rok 2019

W dniu 25.01.2019 Urząd Miasta Brzeg, rozdzielił pieniądze w ramach programu „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu” w roku 2019.

Nasz klub w ramach zadania „Szkolenie sportowe, udział w rozgrywkach ligowych, turniejach, zawodach sportowych” uzyskał wsparcie w wysokości 360 000 zł (przy 320 000 zł w roku 2018).

Przypominamy, iż klub BTP Stal Brzeg oprócz sekcji seniorów posiada dobrze prosperująca Akademię, w której szkoli się i gra ponad 200 dzieciaków w różnych kategoriach wiekowych. Cieszymy się, iż poprzez sport i rywalizację pozytywnie wpływamy na rozwój młodzieży i dzieci w naszym mieście a także godnie reprezentujemy Brzeg w rozgrywkach OZPN.

Dziękujemy, władzą Brzegu na czele z  Burmistrzem Panem Jerzym Wrębiakiem za wsparcie i zaufanie, które pozwoli nam w jeszcze większym stopniu promować sport i zdrowy tryb życia wśród młodzieży i dzieci. Liczymy także, iż dobra postawa naszych zawodników wpłynie na pozytywny odbiór i wizerunek miasta Brzeg.

Zdjęcie tytułowe pochodzi z portalu www.brzeg.pl