Ważne informacje przed sobotnim meczem!

W najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim w Brzegu, zostanie rozegrana VIII kolejka III Ligi gr. 3 w której Stal zmierzy się z Polonią Bytom. Zapowiedź tego meczu możecie już od wczoraj znaleźć na naszej stronie a dzisiaj przedstawiamy garść bardzo ważnych informacji organizacyjnych odnośnie tego meczu.

Ze względu na bardzo liczną grupę kibiców gości (300 osób) i w uzgodnieniu z Władzami Miasta oraz Policji w organizacji meczu nastąpiły liczne zmiany.

Najważniejsza to ta, iż trybuna B (od parku) będzie przeznaczona dla kibiców gości, więc naszych sympatyków zapraszamy na trybunę A. Przypominamy, iż goście dysponują liczbą 300 biletów i więcej kibiców przyjezdnych ze względu na ograniczenia tzw. „klatki” nie będzie możliwości wpuścić na stadion. W przypadku próby wejścia sympatyków Polonii na trybunę A, nie zostaną oni wpuszczeni i skierowani na trybunę B.

Dodatkowo w związku z przyjazdem kilku autokarów z sympatykami Polonii od godziny 13:00 zostaną wyłączone z ruchu ul. Kilińskiego, Sportowa oraz Kusocińskiego (od skrzyżowania z Kilińskiego/Wyszyńskiego do Kusocińskiego/Kochanowskiego) co wiąże się z faktem, wyłączenia parkingu głównego przy Stadionie Miejskim. W dniu meczu parking będzie niedostępny dla kibiców obu drużyn dlatego też prosimy naszych kibiców o uwzględnieniu tego faktu – wybierając się na to spotkanie.

Prosimy także wszystkich, którzy wybierają się na to spotkanie o szybsze przybycie a związane to jest z ostrzejszą i szczegółowa kontrolą każdego wchodzącego na Stadion Miejski. Procedury te mogą wydłużyć czas oczekiwania na zakup biletu i wejście na trybunę.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy ale względy bezpieczeństwa są dla klubu najważniejsze, liczymy jednak, że zarówno nasi jak i kibice gości swoim dopingiem sprawią że sobotnie starcie będzie piłkarskim świętem.