"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

„Długi majowy weekend” zbliża się wielkimi krokami. Zanim rozpalicie grille i zaczniecie zabawę zapraszamy na mecze naszych drużyn. A będzie się działo! Na Stadionie Miejskim w Brzegu zobaczymy juniorów i seniorów, pozostałe zespoły zagrają na wyjazdach.

Tradycyjnie weekend rozpoczynają trampkarze, którzy w 14 kolejce Opolskiej Ligi Trampkarzy, zagrają w Opolu z MOSiR-em. Mecz trudny bowiem opolanie są wiceliderem tabeli, ale powalczyć trzeba.

Opolska Liga Trampkarzy, 14 kolejka:

MOSiR Opole – Stal Brzeg

29.04.2016 (piątek), godz. 17:30

Opole

Druga drużyna trampkarzy, występująca w II lidze, także zagra w Opolu tyle że ze Zrywem. W meczu tym także powinno się dużo dziać, bowiem zagrają 3 z 4 drużyną tabeli.

II Liga Trampkarzy, 16 kolejka:

Zryw Opole – Stal

30.04.2016 (sobota), godz. 11:00

Opole

O godz. 11:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu w ramach OLJ zmierzą się jedenastki Stali i Odry Opole. Będzie to spotkanie czwartej (Stal) z drugą (Odra) drużyną w tabeli. Nasi zawodnicy notuję serię dwóch meczów bez wygranej, więc czas na przełamanie. Walka na pewno będzie!

Opolska Liga Juniorów, 20 kolejka:

Stal – Odra Opole

30.04.2016 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

O nietypowej porze bo o 13:00 na własnym stadionie zagrają seniorzy a ich rywalem będzie Skalnik Gracze.

IV liga opolska „Saltex”, 26 kolejka:

Stal – Skalnik Gracze

30.04.2016 (sobota), godz. 13:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Piłkarski weekend zakończą juniorzy młodsi, którzy w niedzielę zagrają z Chemikiem w Kędzierzynie-Koźlu. Nasi zawodnicy w dotychczasowych sześciu kolejkach nie przegrali jeszcze meczu (5 Z i 1 R). Liczymy na kontynuację tej serii.

Opolska Liga Juniorów Młodszych, 7 kolejka:

Chemik Kędzierzyn-Koźle – Stal

01.05.2016 (niedziela), godz. 11:00