"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

W najbliższy weekend, zagrają tylko trzy nasze drużyny. Wszystkie w meczach domowych pożegnają się z sezonem 2015/2016. Kulminacją tego sezonu będzie sobotni piknik piłkarski, na który serdecznie zapraszamy.

Rozpoczęciem tego małego piłkarskiego święta na naszym stadionie będzie mecz juniorów, którzy w OLJ zmierzą się z rówieśnikami z Koksownika Zdzieszowice. Mecz ten będzie miał olbrzymie znaczenie dla obu drużyn, nasi zawodnicy wciąż walczą o podium i do tego potrzebują wygranej i straty punktów przez Chemik w meczu z Odrą. Gości natomiast cały czas walczą o pozostanie w OLJ. Będzie się działo.

Opolska Liga Juniorów, 26 kolejka,

Stal – Koksownik Zdzieszowice

11.06.2016 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu

O 17:00 seniorzy „zamkną” sezon meczem z Małąpanwią. Po tym spotkaniu na bocznym boisku odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów i medali dla naszej drużyny.

IV liga opolska, 34 kolejka:

Stal – Małapanew Ozimek

11.06.2016 (sobota), godz. 17:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Najpóźniej bo w niedzielę sezon zakończą juniorzy młodsi, którzy w domowym meczu zagrają z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle. Bez względu na wynik, nasi zawodnicy zakończą ten sezon na drugim miejscu w OLJM, więc warto także przyjść i podziękować im za tą bardzo dobrą rundę.

Opolska Liga Juniorów Młodszych, 14 kolejka:

Stal – Chemik Kędzierzyn-Koźle

12.06.2016 (niedziela), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy.