"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

Jesienna pogoda daje się we znaki coraz bardziej, dni stają się coraz krótsze a i meczów jest coraz mniej. W nadchodzący weekend na murawy boisk wybiegną trzy nasze drużyny. Oprócz seniorów będziemy mogli zobaczyć także obie jedenastki juniorów.

W sobotę zapraszamy na Stadion Miejski w Brzegu gdzie w ramach III Ligi, „żółto-niebiescy” zagrają z Miedzią II Legnica.

15 kolejka III Ligi

Stal – Miedź II Legnica

05.11.2016 (sobota), godz. 13:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W niedzielę w Dobrzeniu Wielkim, juniorzy zmierzą się z rówieśnikami z TOR-u, i niewątpliwie będą faworytem tego meczu. Stal po 11 meczach, z dorobkiem 21 punktów zajmuje 5 miejsce natomiast nasz rywal z 7 punktami, 13 (spadkowe).

12 kolejka OLJ

TOR Dobrzeń Wielki - Stal

06.11.2016 (niedziela), godz. 10:00

Dobrzeń Wielki.

Także w niedzielę ale w Kluczborku, na murawę wybiegną nasi juniorzy młodsi, którzy zmierzą się z miejscowym MKS-em. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek zajmujemy miejsce premiowane awansem do rozgrywek międzywojewódzkich ale mamy tylko 5 punktów przewagi nad goniącą Pomologią. MKS Kluczbork jest czwarty ale nie ma już szans na awans w tabeli.

12 kolejka OLJM

MKS Kluczbork - Stal