"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

Przed nami drugi listopadowy weekend, więc zapraszamy do zapoznania się z meczami naszych drużyn. Na Stadionie Miejskim w Brzegu, będziemy mogli zobaczyć trzy mecze, pozostałe dwa rozegramy na wyjeździe.

W piątek w Święto Niepodległości zapraszamy na mecz ostatniej kolejki Ligi Młodzików. W gr. 3 nasi zawodnicy, u siebie zagrają ze Zrywem Opole.

11 kolejka Ligi Młodzików gr. 3

Stal – Zryw Opole

11.11.2016 (piątek), godz. 13:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Druga drużyna młodzików, także zagra w piątek z tym że w Łosiowie z Pogonią.

11 kolejka Ligi Młodzików gr. 2

Pogoń Łosiów – Stal

11.11.2016 (piątek), godz. 13:00

Łosiów

W piątek o kolejne punkty powalczą seniorzy w III Lidze, którzy wybierają się do Polkowic na mecz z KGHM ZANAM.

16 kolejka III Ligi

KGHM ZANAM Polkowice - Stal

11.11.2016 (piątek), godz. 16:00

Polkowice.

W sobotę ostatnią kolejkę w rundzie jesiennej zagrają juniorzy w Opolskiej Lidze Juniorów. Ich przeciwnikiem będzie Odra Kędzierzyn-Koźle, a mecz ten odbędzie się na naszym stadionie.

13 kolejka OLJ

Stal – Odra Kędzierzyn-Koźle

12.11.2016 (sobota), godz. 10:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Także u siebie ale w niedzielę zagrają juniorzy młodsi w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Do końca rozgrywek zostały im dwa mecze a w niedzielę na nasz stadion zawita trzecia drużyna tabeli – Pomologia Prószków.

13 kolejka OLJM

Stal – Pomologia Prószków