Wybraliście najlepszego zawodnika i najpiękniejszą bramkę

W czwartek zakończyło się głosowanie, w którym wybieraliśmy najlepszego zawodnika Stali oraz najpiękniejszą bramkę rundy jesiennej.

Najlepszym zawodnikiem bezsprzecznie okazał się Michał Maj, który otrzymał aż 321 głosów. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio Jakub Banach, Marcin Niemczyk i Damian Celuch, ale od zwycięzcy dzieliła ich przepaść.

W kategorii "najpiękniejsza bramka" rywalizacja była znacznie bardziej zacięta, ale tym razem zwyciężył Dariusz Zapotoczny (604 głosy) i jego trafienie przeciwko Piastowi Żmigród. Tuż za jego plecami znalazł się ponownie Michał Maj (gol w meczu z Polonią/Stalą Świdnica), który dostał 572 głosy.

Bramka Zapotocznego w meczu z Piastem (nr 5) okazała się najpiękniejszym golem rundy jesiennej.

Łącznie w dwóch ankietach oddano ponad 1500 głosów. Dziękujemy wszystkim za aktywność i udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!