Wysoka wygrana juniorów ze Swornicą

W pierwszym wyjazdowym spotkaniu juniorzy starsi zmierzyli się w Dobrzeniu Małym ze Swornicą Czarnowąsy. Od pierwszych minut spotkania zarysowała się przewaga naszego zespoły. Lepiej operowaliśmy piłką, przechodziliśmy płynnie do ofensywy. Z bardzo dużą łatwością tworzyliśmy sytuacje podbramkowe, niestety często pudłowaliśmy. W przeciągu ostatnich 15 minut zdołaliśmy zdobyć jednak trzy bramki, dwie autorstwa Mateusza Dychusa a jedną zdobył Kacper Zarucki, które pozwoliły nam na spokojną kontrolę nad tym spotkaniem.

Na początku drugiej połowy Kacper Zarucki podwyższył na 4:0 po ładnej zespołowej akcji całej drużyny. Od 50 minuty nasza drużyna zaczęła grać nonszalancko w obronie i drużyna przeciwnika miała dwie dobre okazje do zdobycia bramek. Jednak w końcówce spotkania Stal przyspieszyła i zdobyła jeszcze dwie bramki, ponownie Mateusz Dychus i Kacper Zarucki wpisali się na listę strzelców.

Po dwóch kolejkach nasza drużyna ma na koncie trzy punkty i zajmuje w tabeli drugie miejsce.

OLT, II kolejka

Swornica Czarnowąsy – Stal 0:6

(Zarucki x3, Dychus x3)

Stal: Nędzyński (75 min. Głaz), Taraciński (65 min. Sobczak), Kowalski, Dziura, Wolan, Smok, Witka (65 min. Ucar), Lubczyk, Zarucki, Dychus, Zarzycki (60 min. Micuła).

Trener: Wojciech Kaszub