Za nami turniej piłkarski rocznika 2012

W niedzielę 19 września na boisku w Lipkach odbył się turniej piłkarski rocznika 2012.

Udział w turnieju wzięły lokalne drużyny oraz jeden zespół z województwa dolnośląskiego. Poziom był bardzo wyrównany i ciężko było wskazać faworyta. Turniej odbywał się w przyjaznej atmosferze w związku z decyzją PZPN o braku prowadzenia tabel i wyników. Widać było, że trenerzy i zawodnicy chcą wyrywać, lecz nie ciążyła na nich żadna presja.

Akademia Piłkarska Stal Brzeg była reprezentowana przez zawodników grupy trenera Amina Stitou.

Serdecznie dziękujemy za świetną zabawę i mnóstwo dobrej gry ze strony każdej z drużyn.

Wydarzenie było współfinansowane ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Opolskiego.

Zdjęcia z turnieju można znaleźć na Facebooku naszej Akademii: TUTAJ.