Agencja Ubezpieczeniowa Magdalena & Malwina Turaj nowym sponsorem Stali!

Z ogromną przyjemnością możemy poinformować, że do grona sponsorów naszego klubu dołączyła kolejna lokalna firma - jest nią Agencja Ubezpieczeniowa Magdalena & Malwina Turaj z Brzegu przy ul. Mikołaja Reja 10/1.

Agencja, świadcząca swoje usługi już od wielu lat powstała z myślą o osobach, które chcą zabezpieczyć siebie i swoich bliskich. Na co dzień często odsuwamy od siebie myśli o nieszczęściu, chorobie czy wypadku, myśląc, że nas to nie dotyczy. Życie pisze jednak swoje scenariusze, nieraz bardzo bolesne.

Agencja Ubezpieczeniowa Magdalena & Malwina Turaj oferuje szeroki zakres usług, m.in. ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, turystyczne, ubezpieczenia firm, ubezpieczenia OC zawodowe czy ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

W ubiegły czwartek (14 kwietnia) umowę wraz z przedstawicielkami nowej firmy podpisali reprezentujący Stal Prezes Piotr Scąber oraz Mariusz Firek.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, a Państwa zachęcamy do skorzystania z usług naszego nowego sponsora!

Agencja Ubezpieczeniowa Magdalena & Malwina Turaj

Brzeg, ul. Mikołaja Reja 10/1

kontakt: 609-297-110, 661-357-925

strona internetowa: KLIKNIJ