Akademia Piłkarska podpisała umowę z AP Legii Warszawa!

Miło nam poinformować, iż nasza akademia od dnia dzisiejszego rozpoczęła współpracę z jedną z najlepszych w Polsce,  akademii szkolących dzieci i młodzież - Akademią Piłkarską Legii Warszawa.

Bardzo nas cieszy współpraca z AP Legia Warszawa, która wychowała wielu zawodników grających na wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że ucząc się od najlepszych uda nam się stworzyć jeszcze lepsze warunki do treningu dla naszych podopiecznych.

Jako klub partnerski trenerzy mają możliwość wyjazdu na staże szkoleniowe oraz korzystanie ze
szkoleń, które oferuje Akademia Legii jak również możliwość udziału w turniejach piłkarskich dla wszystkich kategorii wiekowych.

Korzyści płynące dla naszych podopiecznych to przede wszystkim treningi testowe, turnieje w
barwach Legii Warszawa, Turnieje Klubów Patronackich oraz wejścia grupowe na mecze Legii
Warszawa.

Wierzymy, ze dzięki współpracy podniesiemy znacznie nasze standardy w klubie na płaszczyźnie
szkoleniowej, organizacyjnej oraz logistycznej.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony.