Piotr Jacek - trenerem Stali

Decyzją Zarządu klubu BTP Stal Brzeg z dniem 04.09.2018 obowiązki pierwszego trenera drużyny seniorów występujących w III Lidze powierzono – Piotrowi Jackowi (06.02.1977).

Piotr Jacek jest wychowankiem Lecha Poznań z którym także święcił największe sukcesy sportowe awansując z tym klubem do ówczesnej I ligi (dzisiaj Ekstraklasa) oraz zdobywając Puchar Polski. Jako piłkarz występował także w takich klubach jak Amica Wronki, Zawisza Bydgoszcz oraz Greckim AO Koropi.

Swoją karierę trenerską rozpoczynał w Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań, skąd przeniósł się do Miedzi Legnica, gdzie pełniąc obowiązki asystenta Bogusława Baniaka awansował z tym klubem do I ligi. W swojej karierze trenerskiej prowadził także rezerwy Miedzi Legnica (awansując z nimi do III ligi i zajmując ostatecznie piąte miejsce). W poprzednim sezonie nasz nowy trener prowadził rezerwy Zagłębia Lubin, kończąc sezon 2017/2018 na dziewiątym miejscu naszej grupy III ligi.

Witamy trenera Piotra Jacka w naszej drużynie i życzymy mu samych wygranych!

Zarząd BTP Stal Brzeg.