Aleksander Januszkiewicz wzmocni ofensywę Stali!

Drugim zawodnikiem, który dołączy do naszej drużyny w rundzie wiosennej będzie pomocnik Aleksander Januszkiewicz (07.01.1994). Mimo młodego wieku, ma on już spore doświadczenie w rozgrywkach centralnych i idealnie wpisuje się w politykę transferowa naszego klubu.

Aleksander swoją przygodę z piłką zaczynał w MSPN Zabrze skąd trafił do Gwarka Zabrze dobrze znanego z pracy z młodzieżą klubu. W sezonie 2014/2015 występował w I-ligowym GKS Katowice zaliczając 26 występów na zapleczu Ekstraklasy. Dwa następne sezony nasz nowy pomocnik spędził w II-ligowej Polonii Bytom po czym przeniósł się do Gwardii Koszalin z którą świętował awans do II ligi.

W rundzie wiosennej Aleksander Januszkiewicz będzie występował w rozgrywkach III ligi w barwach naszej drużyny i mamy nadzieję, iż pokaże się z dobrej strony przyczyniając się tym samym do kolejnych sukcesów „żółto-niebieskich”.

Witamy na „żółto-niebiskim” pokładzie!