Derby Opolszczyzny na żywo w TVP3 Opole!

Jak już wcześniej informowaliśmy na klubowym Facebooku, sobotnie derby Opolszczyzny pomiędzy Polonią Nysa a Stalą Brzeg będą transmitowane na żywo przez TVP3 Opole! W przypadku naszego klubu będzie to pierwsza taka sytuacja, więc tym bardziej zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu i kibicowania żółto-niebieskim w tym ważnym meczu, oglądając je na antenie opolskiej telewizji.

Transmisja spotkania 22. kolejki III ligi rozpocznie się o godzinie 12:45 przedmeczowym studiem, które poprowadzi Kamila Andruszków. Wywiady przeprowadzać będzie Marek Świerczyński, a derbowe starcie skomentuje duet Jakub Trzaska - Kacper Śnigórski. Pierwszy gwizdek na stadionie Polonii zabrzmi o godzinie 13:00. Mecz będzie można oglądać nie tylko w programie TVP3 Opole, ale także na stronie internetowej telewizji www.opole.tvp.pl oraz na stronie sport.tvp.pl (TUTAJ). Transmisja będzie przeprowadzana na 6 kamer, a przy jej produkcji będzie również pracował wóz transmisyjny i wóz powtórkowy.

TVP3 Opole przygotowało również filmową zapowiedź sobotnich derbów: https://fb.watch/4j03K5Bjjx/

Bądźcie z nami w sobotnie popołudnie i kibicujcie naszej drużynie sprzed ekranów!