Dzisiaj startują rozgrywaki juniorskie

Powoli sierpień dobiega końca, szkoła tuż, tuż – więc czas na start rozgrywek młodzieżowych. W tym tygodniu startują obie drużyny juniorów (starsi oraz młodzi), którzy występują w Opolskiej Lidze Juniorów (Młodszych).

Przed startem obecnego sezonu, Opolski Związek Piłki Nożnej postanowił przeorganizować rozgrywki juniorów, co ma podnieść poziom tych rozgrywek. Opolska Liga Juniorów będzie liczyła osiem drużyn, które zmierzą się ze sobą czterokrotnie w systemie jesień-wiosna.

W pierwszej kolejce, Stal trafiła na bardzo trudnego rywala bo Opolską Odrę czyli spadkowicza z Centralnej Ligi Juniorów. Mecz ten odbędzie się na naszym stadionie.

OLJ, I kolejka

Stal – Odra Opole

19.08.2018 (niedziela), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Rozgrywki juniorów młodszych podzielono na dwie rundy (jesienną i zimową) po każdej z nich zwycięzca będzie miał możliwość rywalizacji na szczeblu międzywojewódzkim.

W pierwszej kolejce nasi zawodnicy udadzą się do Kędzierzyna na mecz z Chemikiem.

OLJM, I kolejka

Chemik Kędzierzyn Koźle – Stal

19.08.2018 (niedziela), godz. 11:00

Kędzierzyn-Koźle.

Zapraszamy na mecze a naszym zawodnikom życzymy powodzenia.