ECO OLJ: Stal - MKS Gogolin 2:4

W 19 kolejce ECO Opolskiej Ligi Juniorów nasza drużyna przegrała z MKS Gogolin 2:4. Była to pierwsza przegrana w rundzie wiosennej naszej drużyny, która mimo to znajduje się na czwartym miejscu w tabeli.

Wczorajszy mecz od początku nie układał się po myśli naszych zawodników, którzy nie mieli pomysłu na grę. Mieli oni olbrzymie problemy z wyjściem z własnej połowy, notowali dużo strat i popełniali szkolne błędy w defensywie. O ile w pierwszej groźnej sytuacji strzał gości zatrzymał się na naszym słupku to już kilka minut później wyszli oni na prowadzenie. Po rzucie rożnym, źle interweniował nasz bramkarz, wybijając piłkę wprost pod nogi rywala, który dopełnił formalności. Stal wyrównała dość szybko, bo już w 30 minucie po strzale głową Urysza ale to było wszystko na co stać był naszą drużynę.

W drugiej części ruszyliśmy do ataku i mimo przewagi i kilku okazji w pierwszych minutach to gole strzelali goście, którzy perfekcyjnie wykorzystywali kontry. Trzy akcje i trzy gole i było po meczu. Stal, drugiego gola zdobyła dopiero w końcówce ale to było już za późno.

We wczorajszym meczu nic nie wychodziło naszym zawodnikom a po każdym ich zagraniu trener Kowalski łapał się za głowę. Goście, wygrali zasłużenie.  Według naszego trenera, był to  najgorszy mecz jaki rozegraliśmy w tym sezonie ale i takie się zdarzają. Mamy nadzieję że ostatni ;-).