"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

Przed nami kolejny piłkarski weekend, w którym w grze zobaczymy wszystkie nasze drużyny. W Brzegu zagrają trampkarze, juniorzy młodsi oraz młodziki, pozostali swoje mecze rozegrają na wyjazdach.

W piątek o 17:00 na Stadionie Miejskim w ramach rozgrywek Opolskiej Ligi Trampkarzy, nasi zawodnicy zmierzą się z wiceliderem tabeli MKS Kluczbork.

OLT, 12 kolejka

Stal – MKS Kluczbork

21.04.2017 (piątek), godz. 17:00

Stadion Miejski w Brzegu

W II Lidze trampkarzy, nasi zawodnicy wybierają się na mecz do Chrząstowic, gdzie zmierzą się z 1. FC Chronstau. Nasi zawodnicy po 11 seriach gier zajmują pozycję wicelidera natomiast rywale zajmują siódme miejsce w tabeli.

II Liga Trampkarzy, XII kolejka

1. FC Chronstau-Chrząstowice – Stal

22.04.2017 (sobota), godz. 11:00

Chrząstowice

W sobotę o 13:00 na własnym stadionie w VI kolejce Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych, nasza drużyna zmierzy się ze Stilonem Gorzów. Nasi zawodnicy mają 3 punkty i zajmują ostatnie miejsce w tabeli natomiast Stilon z czteroma punktami jest szósty. Wygrana może znacznie poprawić miejsce w tabeli.

MLJM, VI kolejka

Stal – Stilon Gorzów

22.04.2017 (sobota), godz. 13:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W niedzielę w ECO Opolskiej Lidze Juniorów nasi zawodnicy postarają się o kolejne punkty a szanse mają ku temu ogromne bowiem zmierzą się z przedostatnią drużyną w tabeli Małąpanwią Ozimek.

ECO OLJ, XIX kolejka

Małapanew Ozimek – Stal

23.04.2017 (niedziela), godz. 11:00

Ozimek

Także w niedzielę o punkty w dalekiej Zielonej Górze powalczą seniorzy.

III Liga gr. 3, XXIII kolejka

Falubaz Zielona Góra – Stal

23.04.2017 (niedziela), godz. 15:00

Zielona Góra

Poniedziałki tradycyjnie zarezerwowane są dla młodzików, którzy z powodu pogody pauzowali w ostatniej kolejce.

Liga Młodzików gr.2, XVI kolejka

MLUKS Tułowice – Stal

24.04.2017 (poniedziałek), godz. 18:00

Tułowice

Liga Młodzików gr. 3, XVI kolejka

Stal – UKS Football Academy Opole

24.04.2017 (poniedziałek), godz. 18:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy serdecznie.