MLJM: Stal - Śląsk II Wrocław 1:2

W V kolejce Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych gr. C, nasza drużyna przegrała ze Śląskiem Wrocław 1:2. Po rozegraniu pięciu serii, Stal z dorobkiem trzech punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ale do piątego Śląska traci tylko 3 punkty więc straty nie są wielkie.

Do meczu ze Śląskiem przystępowaliśmy po przegranej z Miedzią w Legnicy ale na własnym stadionie nasi zawodnicy spisują się lepiej więc myśl o trzech punktach nie była bezzasadna. W przekroju meczu, Śląsk posiadał optyczną przewagę, więcej operował piłką a nasi zawodnicy czekali na kontry. Mimo, ambitnej walki do samego końca musieliśmy uznać nieznaczną ale przegraną z wyżej notowanym rywalem.

Rozgrywki Makroregionalne dla naszych zawodników jak na razie nie są udane ale nie wynik jest tutaj najważniejszy. Liczy się ogranie i zdobywanie doświadczenia, które ma zaprocentować w przyszłości, mamy nadzieję już w kadrze seniorów.

MLJM gr. C, V kolejka

Stal – Śląsk Wrocław 1:2

(Zarucki)

Stal: Bentkowski, Bober, Dziura, Mendak, Ucar (35' Lubczyk), Zarzycki (60' Puchelak), Bieszczad (55' Wolan), Zarucki, Jankowski, Smok, Dychus. Trener: Zbigniew Marzec.