ECO OLJ: Stal - Polonia Nysa 5:0!

W dzisiejszym meczu ECO Opolskiej Ligi Juniorów, Stal pewnie i wysoko pokonała rówieśników z Polonii Nysa 5:0. Było to trzecie zwycięstwo w trzecim meczu rundy wiosennej naszych zawodników, którzy z 36 punktami zajmują piąte miejsce w tabeli.

W dzisiejszym meczu formą błysnął Marcin Mendak, który zdobył 3 gole. Dwa z rzutów wolnych oraz jeden pięknym strzałem z 25 metrów. Ogólnie jak to podsumował trener Kowalski, mecz przebiegał pod pełną kontrolą naszych zawodników, którzy kontynuują pościg za czołówką i na dzień dzisiejszy mają 3 punkty straty do czwartego Chemika Kędzierzyn-Koźle oraz 5 do drugiej Pomologii Prószków.

16 kolejka ECO Opolskiej Ligi Juniorów

Stal – Polonia Nysa 5:0

(Mendak x3, Wystrach, Kozak)

Stal: Krężel (70’ Głaz) – Kozak, Szpulak, Gawroński, Urysz (63’ Micuła), Dziedzic, Wystrach, Mendak, Firek, Kachel (46’ Puchelak), Grudziński (67’ Choroszewski). Trener: Bartosz Kowalski.