ECO Opolska Liga Juniorów: Małapanew Ozimek - Stal 2:10

W XIX kolejce ECO Opolskiej Ligi Juniorów, Stal wysoko pokonała w Ozimku, miejscową Małąpanew 10:2! Na listę strzelców wpisało się trzech zawodników: Dziedzic x5, Kędra x4 oraz Kachel.

Na mecz do Ozimka trener Kowalski jechał z pewnymi obawami, ponieważ nie mógł zabrać ze sobą kilku swoich podstawowych zawodników (Mendak, Szpulak, Firek), którzy wybrali się na mecz do Zielonej Góry z seniorami. Ponadto, nasza drużyna słabo wypadła we wtorek, przegrywając u siebie z MKS Gogolin. Na szczęście obawy, naszego trenera okazały się bezpodstawne i bez problemów wygraliśmy z przedostatnią drużyną tabeli. Na miejscu okazało się ze rywalom nie udało się zebrać meczowej „11” i przez cały mecz grali w dziesięciu. Przewaga naszej drużyny w tym spotkaniu była bezdyskusyjna a wygrana mogła i powinna być wyższa ale zmarnowaliśmy kilka dobrych sytuacji.

W środę naszych zawodników czeka mecz awansem, w którym zmierzą się z liderem rozgrywek Odrą Opole. Mecz ten odbędzie się o 17:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu.

ECO Opolska Liga Juniorów, 19 kolejka

Małapanew Ozimek – Stal 2:10

(Dziedzic x 5, Kędra x 4, Kachel)

Stal: Nędzyński (46’ Bentkowski) – Urysz (60’ Puchelak), Gawroński, Dykus, Kozak (60’ Taraciński), Dziedzic, Krej, Kędra, Grudziński, Kachel, Banik (46’ Micuła). Trener: Bartosz Kowalski.