OLT: Stal - MKS Kluczbork 1:1

W XII kolejce Opolskiej Ligi Trampkarzy, nasza drużyna zremisowała z wiceliderem rozgrywek MKS Kluczbork 1:1. Był to trzeci mecz rundy wiosennej w której nasi zawodnicy nie zaznali przegranej. Po 12 seriach gier Stal zajmuje w tabeli 5 miejsce, prezentując w rundzie wiosennej coraz lepszą grę.

Pierwsza połowa należała do naszej drużyn, która lepiej operowała piłką i dłużej się przy niej utrzymywała ale gola nie strzeliła. Goście także stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji ale ta część meczu zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

Na początku drugiej połowy szybko zdobyliśmy gola. Ładnym uderzeniem z narożnika „16” popisał się Nawrocki i nasi zawodnicy mogli się cieszyć z prowadzenia. Nie trwało ono długo, bowiem już 4 minuty później „wyśmienity” strzał z 20 metrów dał naszym rywalom remis. W kolejnych minutach obie drużyny dążyły do zdobycia zwycięskiej bramki ale żadnej to się nie udało i sprawiedliwie podzieliły się punktami.