II Liga Trampkarzy: 1 FC. Chronstau-Chrząstowice - Stal 0:2

W 12 kolejce II Ligi trampkarzy, nasza drużyna w meczu wyjazdowym pokonała FC Chronstau-Chrząstowice i umocniła się na drugim miejscu w tabeli.

W pierwszej połowie nasi zawodnicy walczyli nie tylko z przeciwnikiem ale także z mocnym wiatrem, który skutecznie utrudniał im grę. Mimo to w 32’ Dominik Chyrzyński trafił na 1:0.

W drugiej połowie grało nam się lepiej, nasi zawodnicy oddawali mnóstwo strzałów na bramkę ale skuteczny okazał się tylko jeden. W 54 minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Dominik Chyrzyński i tym samym zgarnęliśmy kolejny komplet punktów.

II Liga Trampkarzy, XII kolejka

1. FC. Chronstau-Chrząstowice – Stal 0:2

(Chyrzyński x2)

Stal: Jaskuła Miłosz, Martowłos Kacper, Chyrzyński Dominik, Dębski Tomasz, Harasimczuk Dawid, Kiełtyka Jakub, Kwiatkowski Kacper, Lipka Jakub, Lipka Arkadiusz, Nowacki Kasjan, Skarżyński Krystian, Stanek Grzegorz, Solecki Oskar, Wojciechowski Oskar, Foryś Mateusz, Nowak Konrad. Trener: Miłosz Terlecki