Juniorzy młodsi wygrywają z Czarnymi Otmuchów

W IX kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, nasi zawodnicy wybrali się do Otmuchowa na mecz z Czarnymi. Od pierwszej minuty mecz był bardzo zacięty. Gra toczyła się głównie w środku pola. Oba zespoły miały problem ze stworzeniem dogodnej sytuacji do strzelenia bramki aż do 30. minuty, gdy piłkę z prawego skrzydła dośrodkował Patryk Sacha, Łukasz Dudzik przytomnie zgrał do nabiegającego Jędrzeja Mazurkiewicza a ten ładnie przyjął piłkę klatką piersiową i uderzył nie dając szans bramkarzowi. Stal wyszła na prowadzenie i tak już zostało do końca meczu choć w drugiej połowie mogliśmy podwyższyć wynik. Nie wykorzystaliśmy dwóch świetnych sytuacji z których powinny paść bramki. Wygrywamy 1 - 0 i po IX kolejkach nasza drużyna zajmuje 2 miejsce w tabeli OLJM z 18 pkt na koncie.

OLJM

Czarni Otmuchów - Stal 0:1

Stal: Pasławski Kamil, Dudzik Łukasz, Bugiel Kacper, Pasierski Adam, Foryś Mateusz, Markowski Mateusz (60' Mikuła Jakub) , Bożek Maksymilian, Wolny Jakub (66' Harasimczuk Dawid), Sacha Patryk (41' Łukawiecki Bartosz) Lipka Arkadiusz, Mazurkiewicz Jędrzej (45' Żyłowski Maciej) .

Trener. Zbigniew Marzec