Kadra 2017/2018

Już jutro (05.08.2017) meczem ze Ślęzą Wrocław rozpoczynamy sezon 2017/2018. Będzie to nasz drugi z rzędu sezon na szczeblu międzywojewódzkim a jak wiadomo drugi jest zawsze najtrudniejszy. W kadrze Stali jak co roku w przerwie letniej doszło do kilka zamian. Część zawodników postanowiła spróbować swoich sił w innych klubach ale w ich miejsce sprowadzono następców i gorąco wierzymy że godnie ich zastąpią. Klub wciąż pracuje nad 2-3 transferami, które wkrótce mamy nadzieję zostaną sfinalizowane.

Kadra Stal Brzeg, III Liga, sezon 2017/2018!

Bramkarze: Amin Stitou, Jakub Krężel, Hubert Bentkowski (do klubu dołączy jeszcze jeden zawodnik Piotr Szermach, który jest w „trakcie załatwiania”)

Obrońcy: Piotr Józefkiewicz, Michał Sikorski, Michał Maj, Dawid Pożarycki, Wojciech Jurek, Bartłomiej Kolanko, Przemysław Tramsz.

Pomocnicy: Marcin Nowacki, Kamil Zalewski, Bartłomiej Kulczycki, Tomasz Gajda, Tomasz Mencel, Dominik Bonisławski, Piotr Mendak, Maciej Szymkowiak.

Napastnicy: Dawid Lipiński, Mateusz Dychus.

Sztab szkoleniowy: Krystian Pikaus (trener), Marek Szymocha (trener bramkarzy), Marek Świder (Trener przygotowania motorycznego), Sara Dymińczuk (fizjoterapeuta), Piotr Nawrot (Kierownik drużyny)

Przyszli: Dominik Bonisławski (Górnik Wałbrzych), Dawid Pożarycki (Foto-Higiena Gać), Bartłomiej Kolanko (Odra Opole via Ruch Zdzieszowice), Przemysław Tramsz (Olimpia Lewin Brzeski via Swornica Czarnowąsy), Maciej Szymkowiak (Piast Gliwice jr), Piotr Mendak, Hubert Bentkowski, Jakub Krężel, Mateusz Dychus (wszyscy z drużyny juniorów).

Odeszli: Krzysztof Gancarczyk (GKS 1962 Jastrzębie), Łukasz Żegleń (KKS Kalisz), Paweł Boczarski (LZS Starowice), Kacper Majchrowski (MKS Kluczbork), Marcin Mendak (wypożyczenie na pół roku – LZS Starowice), Marcin Mazur (Foto-Higiena Gać), Patryk Firek (wypożyczenie na rok – Agrioplon Głuszyna), Piotr Kucharczyk (Śląsk Wrocław?), Rafał Mikła (?), Dennis Gordzielik (Piast Strzelce Opolskie), Patryk Sowiński (koniec wypożyczenia – Piast Strzelce Opolskie).

Wszystkim odchodzącym zawodnikom dziękujemy za grę w naszej drużynie i życzymy powodzenia w nowych klubach. „Nowym” życzymy szybkiego zgrania i samych wygranych w „żółto-niebieskich” barwach.

„Była, jest i będzie….”