MLJM: Górnik Zabrze - Stal 5:2

W VII kolejce Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych, nasza drużyna przegrała na boisku lidera – Górnika Zabrze 2:5. Gole dla Stali zdobyli Dychus oraz Bober. Na półmetku rozgrywek z dorobkiem 6 punktów nasza drużyna zajmuje szóste miejsce.

W starciu z Górnikiem "żółto-niebiescy"  zagrali odważnie, wysoko wychodząc do przeciwnika. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych ale niestety nie wszystko wpadło. Lider rozgrywek świetnie wykorzystał przewagę w środku boiska i kilkukrotnie zagroził naszej bramce prostopadłymi podaniami do napastników.

Przegrana na boisku lidera wstydu naszym zawodnikom nie przyniosła. Ucząc się tej ligi zbieramy kolejne doświadczenia, które mamy nadzieję zaprocentują w seniorskiej piłce.

MLJM gr. C, VII kolejka

Górnik Zabrze – Stal 5:2

(Dychus, Bober)

Stal: Krężel (67' Nędzyński), Bober, Kowalski (41' Smok), Wolan (65' Bieszczad), Jankowski, Mendak (70' Taraciński ), Dziura, Dychus (62' Ucar), Rachel (65' Banik), Zarzycki, Lubczyk. Trener: Zbigniew Marzec.