OLJ: Polonia Głubczyce - Stal 0:1

Kolejną wygraną zanotowali w Opolskiej Lidze Juniorów nasi zawodnicy. W 8 kolejce w pokonanym polu zostawili oni Polonię Głubczyce, wygrywając na jej terenie 1:0. Gola dającego nam trzy punkty zdobył w I połowie Arkadiusz Kot.

Na mecz do Głubczyc jechaliśmy po przegranym spotkaniu z Odrą Opole i z chęcią jak najszybszego powrotu na zwycięski szlak. Nasza drużyna dobrze weszła w ten mecz, stwarzaliśmy sobie sytuacje, ale wykorzystać udało się tylko jedną. W drugiej połowie także mieliśmy swoje szanse ale ostatecznie skończyło się na jednym golu, który dał nam kolejny komplet punktów. Po 8 meczach Stal zajmuje w tabeli 4 miejsce tracąc do prowadzącej Odry 4 punkty.