OLJ: Stal - Odra Kędzierzyn-Koźle 5:0

W 13 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów, Stal wysoko pokonała Odrę Kędzierzyn-Koźle 5:0. Był to ostatni mecz naszych zawodników w rundzie jesiennej, po której z dorobkiem 27 punktów zajmujemy 5 miejsce w tabeli.

W dzisiejszym meczu, byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą. Zawodnicy Odry cofnęli się pod własne pole karne, gdzie niemal całą jedenastką bronili dostępu do swojej bramki. Do 30 minuty dobrze im to wychodziło ale trzeba także dodać że skuteczność naszych zawodników nie była dzisiaj ich mocną stroną. Worek z golami otworzył się dopiero w 31 minucie a strzelcem był niezawodny Kot. Chwilę później z karnego podwyższył Kędra, a tuż przed końcem pierwszej części na 3:0 podwyższył Jankowski.

W drugiej połowie nadal przeważaliśmy, stwarzając sobie kilka kolejnych 100 % sytuacji. Udało się wykorzystać dwie. W końcówce meczu mieliśmy jeszcze rzut karny, ale niestety strzał Kędry obronił bramkarz.