OLJM: Stal - Pomologia Prószków 3:1

W 13 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, Stal pokonała Pomologię Prószków 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Ucar oraz Dychus w pierwszej połowie oraz Zarucki w drugiej. Było to 12 zwycięstwo naszych zawodników w obecnych rozgrywkach, na których wiosną czeka już Liga Makroregionalna.

Mimo przenikliwego zimna i bardzo śliskiej murawy wygrana naszych zawodników była jak najbardziej zasłużona. Szczególnie w pierwszej połowie zdominowaliśmy zawody, co rusz nękając bramkarza gości groźnymi akcjami. Wykorzystaliśmy dwie, marnując kilka świetnych okazji.

Druga połowa była bardziej wyrównana. Bramka kontaktowa zdobyta przez gości na początku drugiej połowy wniosła lekkie zdenerwowanie u naszych zawodników. Na szczęście szybko podwyższyliśmy prowadzenie i spokojne kontrolowaliśmy ten mecz.

13 kolejka OLJM

Stal – Pomologia Prószków 3:1

(Ucar, Dychus, Zarucki)

Stal: KRĘŻEL JAKUB (60' NĘDZYŃSKI KONRAD), WOLAN JAN, DZIURA MARCIN (41' KOWALSKI JAKUB), BOBER WOJCIECH, WOŹNIAK DANIEL, MENDAK PIOTR, ZARUCKI KACPER (60' ZARZYCKI KACPER),UCAR MIŁOSZ(55' BANIK MATEUSZ), DYCHUS MATEUSZ (70' DROŻDZAK JAN), SMOK JAKUB, LUBCZYK MATEUSZ. Trener: Zbigniew Marzec.

Powiązana galeria: