OLJ: Stal - Pogoń Prudnik 2:1.

W 22 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów, Stal wygrała u siebie z Pogonią Prudnik 2:1. Było to drugie z rzędu zwycięstwo naszej drużyny, która traci już tylko jeden punkt do trzeciego Chemika Kędzierzyn-Koźle. Bramki dla Stali zdobyli P. Mendak i A. Kot.

Do spotkanie z Pogonią przystępowaliśmy w roli faworyta i było to widać w pierwszej połowie, która przebiegała głównie na połowie rywali. Po bramce Piotra Mendaka, schodziliśmy z niej z jednobramkowym prowadzeniem.

Na początku drugiej części zawodnik gości „złapał” czerwoną kartkę a kiedy w 50 minucie Kot podwyższył na 2:0 wydawało się że trzy punkty mamy już w kieszeni. Niestety w końcówce Pogoń, ze stałego fragmentu gry, zdobyła gola i zrobiło się nerwowo. Nerwowości dodał także, nieuznany, prawidłowo zdobyty gol przez naszą drużyną ale na szczęście, dowieźliśmy skromne prowadzenie do końca, inkasując tym samym trzy punkty.