Powołanie naszych zawodników do kadry OZPN!

Jak już kilkukrotnie wspomniano, Stal to nie tylko seniorzy to także niemal 250 młodych adeptów piłki nożnej, na co dzień trenujących w Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg oraz w grupach młodzieżowych. Dlatego niezmiernie nas cieszą sukcesy najmłodszych i miło jest się nimi chwalić.

Dzisiaj pochwalimy się powołaniami najmłodszych zawodników do kadr wojewódzkich.

Z rocznika 2001 na konsultacje szkoleniowe kadry OZPN, przygotowującej się do rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Deyny powołano naszych dwóch zawodników: Konrada Nędzyńskiego oraz Miłosza Ucara.

Z rocznika 2003 do kadry OZPN, przygotowującej się do rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Deyny z naszego klubu powołano: Miłosza Jaskółę a na liście rezerwowej znajduję się Arkadiusz Lipka.

Z rocznika 2004 do kadry OZPN przygotowującej się do rozgrywek o Puchar im. Leszka Jezierskiego, powołano Mateusza Forysia.

Z rocznika 2005 na konsultację kadry OZPN z naszego klubu powołano Pawła Ziembę oraz Mateusza Podgórskiego.

Gratulujemy!