"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

W najbliższy weekend, po zimowej przerwie startuje III Liga, w której w XVIII kolejce nasi zawodnicy zagrają w meczu wyjazdowym z Olimpią Kowary. Ale nie znaczy to że w Brzegu nic się nie będzie działo, bowiem w nadchodzący weekend startują także rozgrywki juniorskie, w których zagrają nasze drużyny. Obie w Brzegu!

W sobotę na Stadionie Miejskim w Brzegu rozgrywki w Lidze Makroregionalnej Juniorów Młodszych zainauguruję nasza drużyna. Występ w rozgrywkach międzywojewódzkich na pewno będzie dla niech dużym wyzwaniem i doświadczeniem ale my w nich wierzymy! W pierwszej kolejce zmierzą się z MKS MOSiR Opole z którym grali w poprzedniej rundzie. Wyniki? 1:5 u siebie i 1:5 na wyjeździe!

Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych grupa C, I kolejka

Stal – MKS MOSiR Opole

18.03.2017 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu

Rundę wiosenną seniorzy zainaugurują na wyjeździe w Kowarach, gdzie zmierzą się z miejscową Olimpią.

III Liga gr.3, XVIII kolejka

Olimpia Kowary – Stal

18.03.2017 (sobota), godz. 15:00

Stadion Miejski w Kowarach, ul. Karkonoska 14

W niedzielę rozgrywki zainauguruje także ECO Opolska Liga Juniorów, w której nasza drużyna zmierzy się ze Swornicą Czarnowąsy. Po rundzie jesiennej, podopieczni trenera Kowalskiego, znajdują się na piątym miejscu a nasz sobotni rywal ze stratą ośmiu punktów, plasuje się dwie pozycje niżej. W jesiennym meczu w Czarnowąsach, górą byli nasi zawodnicy wygrywając 2:0.

ECO Opolska Liga Juniorów, XIV kolejka

Stal – Swornica Czarnowąsy

19.03.2017 (niedziela), godz. 12:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy!