Próba generalna z Miedzią II Legnica

Nietypowo, bo w piątek w samo południe, nasza drużyna rozegra ostatni mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym. Rywalem „żółto-niebieskich” będzie ligowy rywal – Miedź II Legnica.

Piątkowe starcie będzie piątym starciem kontrolnym rezerw Miedzi w przerwie zimowej. Jak dotychczas legniczanie wygrali z Polonią Leszno (6:1), Orkanem Szczedrzykowice (4:2) oraz przegrali z FK Nachod (Czechy 1:2) i Stomilem Olsztyn (1:2) a jeden mecz zremisowali (Sokół Wielka Lipa 2:2).

W próbie generalnej przed meczem pucharowym, trener Jacek będzie miał do dyspozycji niemal całą kadrę z wyjątkiem kontuzjowanego Karola Danielika oraz kilku zawodników testowanych, którzy starają się o angaż w naszym klubie. Ostatnie mecze, mimo niekorzystnych wyników końcowych, pokazały duży potencjał drużyny ale jak wypadniemy w próbie generalnej?

Przypomnę, iż w lidze po fatalnym meczu, przegraliśmy w Legnicy 0:5, co było jak na razie najwyższą przegrana Stali w rozgrywkach III Ligi.

Sparing nr 7

Miedź II Legnica – Stal