Sparing nr 4: Rozwój Katowice - Stal

Pierwszy miesiąc przygotowań do rundy wiosennej III Ligi, nasza drużyna „zamknie” meczem kontrolnym z II-ligowym Rozwojem Katowice. Spotkanie to odbędzie się w sobotę o godz. 11:00, na boisku MOSiR „Kolejarz” przy ul. Alfreda w Katowicach.

Nasza drużyna do piłkarskiej wiosny, przygotowuje się na własnych obiektach korzystając z boiska ze sztuczną murawą oraz siłowni. W treningach oprócz zawodników z kadry uczestniczą także zawodnicy testowani i najprawdopodobniej w niedzielę podamy pierwsze informacje o ruchach kadrowych. Mecz z Rozwojem będzie naszym czwartym spotkaniem kontrolnym w bieżącym okresie przygotowawczym a zarazem pierwszym z serii meczów z drużynami ze szczebla centralnego.

Nasz sobotni rywal także intensywnie przygotowuje się do rundy wiosennej i walki o utrzymanie na szczeblu centralnym. Po jesieni, katowiczanie z dorobkiem dwudziestu jeden punktów, zajmują w tabeli II ligi szesnaste miejsce tracą dwa punkty do bezpiecznej Pogoni Siedlce. Jutrzejszy mecz ze Stalą będzie czwartym spotkaniem kontrolnym Rozwoju w przerwie zimowej. Bilans naszych rywali jest identyczny jak „żółto-niebieskich”: jedna wygrana (2:1 z kadrą Śląskiego ZPN) oraz dwie przegrane ze Stalą Mielec (0:1) oraz GKS 1962 Jastrzębie (1:3).

Sparing nr 4

Rozwój Katowice – Stal