Sara Dymińczuk nową fizjoterapeutką w naszym klubie

Od kwietnia, stanowisko fizjoterapeuty w naszym klubie pełni Sara Dymińczuk, która zastąpiła  Kamila Sobczaka. Dla tych, którzy bacznie interesują się naszą drużyną nie jest to nowa informacja, bowiem Sara zadebiutowała już w meczu ze Śląskiem II Wrocław, co pokazaliśmy na zdjęciach.

Sara jest studentką AWF Wrocław na którym zdobyła tytuł licencjata na kierunku Fizjoterapia. W lipcu, na tej samej uczelni, będzie broniła „magistra”. Tytuł pracy magisterskiej? A jakże, związany z piłka nożną „ Wpływ masażu na gibkość piłkarzy nożnych”.

Sara jest rodowitą brzeżanką, ukończyła Zespół Szkół Medycznych w Brzegu (Technik Masażysta). Za sobą ma także kurs Masażu Tkanek Głębokich oraz Kinesjotaping.

Króciutko o sobie.

1. Kilak słów o swojej pracy w innych klubach?

S.D - Od dwóch lat pracuję w MGKS Oława jako fizjoterapeutka. Pod opieką mam wszystkie kategorie wiekowe tego klubu.

2. Jak trafiłaś do Stali?

S.D. - Szukałam dla siebie nowych możliwości rozwoju, klubu który umożliwiłby mi poszerzenie mojego doświadczenia zawodowego w zakresie fizjoterapii sportowej w szczególności w pracy z seniorami.

3. Kobieta w szatni piłkarzy to wciąż nie częsta sytuacja. Jak sobie z tym radzisz? Jak reaguje drużyna?

S.D. - Drużyna przyjęła mnie bardzo dobrze a praca z piłkarzami sprawia mi wiele radości. Obserwuję ich niesamowity zapał, poświęcenie oraz ciężką pracę podczas meczów oraz treningów. Cieszę się że jestem częścią tej drużyny i mogę pomagać wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie.

Dziękuję i życzę powodzenia i „mało pracy” w naszym klubie.

Z tego także miejsca dziękujemy Kamilowi Sobczakowi za jego wieloletnią pracę i wkład w sukcesy naszej drużyny.