Trzy punkty juniorów młodszych

W środowej kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, nasi zawodnicy pokonali w Głuchołazach miejscowy  Hattrick 3:0, odnosząc tym samym drugie zwycięstwo w lidze.

Nasi zawodnicy rozegrali dobry mecz. Pierwsza połowa była wyrównana ale to my prowadziliśmy po bramce z 32. minuty Jakuba Mikuły. Drugą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze i po ładnej akcji, dośrodkowanie Adama Pasierskiego na gola zamienił ponownie Jakub Mikuła. Kolejne minuty należały do gospodarzy, którzy dążyli do odrobienia strat. W 67. min nasz zespół zadał jednak ostateczny cios. Po rzucie rożnym Łukasz Dudzik zdobył bramkę na 3 - 0 i tym samym ustalił wynik meczu.