Urząd Marszałkowski wspiera Stal Brzeg

Wczoraj (28 kwietnia) w siedzibie naszego klubu doszło do spotkania z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, podczas którego podpisano umowę na realizację zadania publicznego "BTP Stal Brzeg - 3 liga piłki nożnej".

Na spotkaniu obecni reprezentanci Urzędu Marszałkowskiego: Pani Monika Jurek, dyrektor Departamentu Edukacji i Rynku Pracy, Pan Arkadiusz Kuglarz - dyrektor Gabinetu Marszałka oraz Pan Daniel Palimąka - zastępca dyrektora Gabinetu Marszałka, z kolei nasz klub reprezentowali prezes Piotr Scąber oraz wiceprezes Mariusz Firek.

Chcielibyśmy wyrazić wyrazy wdzięczności za przyznanie dotacji i wsparcie dalszego rozwoju Stali Brzeg. Podziękowania kierujemy w stronę całego Urzędu Marszałkowskiego oraz Pana Marszałka Andrzeja Buły.

Powiązana galeria: