Ważne informacje przed meczem z Polonią/Stalą Świdnica

Przed jutrzejszym meczem Stal Brzeg - Polonia/Stal Świdnica (sobota, godz. 14:00) przypominamy o bezwzględnej konieczności przestrzegania wszystkich obostrzeń związanych z wprowadzeniem tzw. "żółtej strefy COVID-19" na terenie całego kraju. Najważniejsze informacje to:

- Na trybunach ponownie będzie mogło zasiąść 25% ich pojemności, czyli maksymalnie 500 osób

- Zajmujemy co czwarte krzesełko w rzędach naprzemiennie (nie tyczy się rodzin i osób mieszkających razem)

- Dezynfekujemy ręce przy wejściu na stadion

- Obowiązkowe jest zasłonięcie ust i nosa podczas pobytu w przestrzeni publicznej (a więc przez cały mecz)

- Przypominamy również o konieczności zachowania dystansu społecznego oraz prosimy o nieco wcześniejsze przybycie, by zapobiec kolejkom przed bramą wejściową.

Bardzo prosimy o przestrzeganie wszystkich tych zaleceń i zdrowy rozsądek. To od nas - kibiców - zależy, czy kolejne mecze również będą mogły odbywać się przy udziale publiczności.