"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

Nadchodzący piłkarski weekend, rozpoczniemy już w czwartek, kiedy to seniorzy zagrają z LZS Kup. Potem już tradycyjnie, trampkarze w piątek i sobotę, juniorzy sobotę i niedzielę i trochę inaczej niż zazwyczaj młodziki w niedzielę.  U siebie oprócz seniorów, zobaczymy juniorów starszych, drugą drużynę trampkarzy oraz młodzików resztę naszych zespołów czekają mecze wyjazdowe.

Jako pierwsi na murawę wyjdą seniorzy, którzy w czwartek zmierzą się z LZS Kup.

IV liga opolska „Saltex”, 28 kolejka

Stal – LZS Kup

12.05.2016 (czwartek), godz. 18:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Także o 18:00 ale w piątek, mecz wyjazdowy z Hattrickiem Głuchołazy, zagrają trampkarze w Opolskiej Lidze Trampkarzy. Nasi zawodnicy zajmują 6 miejsce w tabeli i o jedną pozycję wyprzedzają piątkowych rywali. Trzy punkty w tym meczu mile widziane.

Opolska Liga Trampkarzy, 16 kolejka

Hattrick Głuchołazy – Stal

13.05.2016 (piątek), godz. 18:00

Głuchołazy

Drugi zespół trampkarzy, występujący w II Lidze Trampkarzy, w sobotę zagra z Odrą Opole. Stal po 18 kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli natomiast Odra jest szósta.

II Liga Trampkarzy, 18 kolejka:

Stal – Odra Opole

14.05.2016 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu

Także w sobotę i także o 11:00, w OLJ Stal na własnym stadionie zagra z Pogonią Prudnik. Nasi zawodnicy, w zeszłym tygodniu efektownie pokonali Ozimek i w tej kolejce będą chcieli przedłużyć dobre nastroje. Stal po rozegraniu 21 kolejek zajmuje czwarte miejsce natomiast Pogoń dziesiąte.

Opolska Liga Juniorów, 22 kolejka:

Stal – Pogoń Prudnik

14.05.2016 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Drugi z rzędu mecz wyjazdowy, rozegrają juniorzy młodsi, którzy w niedzielę o 11:00 zagrają w Strzelcach Opolskich z Piastem.

Opolska Liga Juniorów Młodszych, 9 kolejka:

Piast Strzelce Opolskie – Stal

15.05.2016 (niedziela), godz. 11:00

Strzelce Opolskie.

Inaczej niż zazwyczaj bo w niedzielę, weekend zakończą młodziki, którzy w 16 kolejce Ligi Młodzików, zagrają w Grodkowie z miejscowym GKS.

Liga Młodzików gr. II, 16 kolejka:

Stal - GKS Grodków

15.05.2016 (niedziela), godz. 18:00