"Weekendowy rozkład jazdy z BTP Stal Brzeg"

Długi majowy weekend dużymi krokami zbliża się ku końcowi ale mimo to serdecznie zapraszamy na mecze naszych drużyn, które w pocie czoła walczą o kolejne punkty. W nadchodzący weekend w Brzegu zobaczymy seniorów, trampkarzy, juniorów starszych oraz jeden zespół młodzików, pozostali zagrają na wyjeździe.

Tradycyjnie piłkarski weekend rozpoczną trampkarze grający w Opolskiej Lidze Trampkarzy, którzy na stadionie miejskim w Brzegu zagrają z MKS Kluczbork. Nasi zawodnicy po słabszym początku z każdym meczem grają coraz lepiej i po ośmiu kolejkach zajmują trzecie miejsce w tabeli (tracąc dwa punkty do Pomologii ale mając na koncie jeden mecz mniej od rywali).

OLT

Stal – MKS Kluczbork

04.05.2018 (piątek), godz. 18:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W sobotę nasi juniorzy starsi grający w Opolskiej Lidze Juniorów, na własnym stadionie podejmą Piasta Strzelce Opolskie i postarają się o kolejne punkty. Obecnie nasi zawodnicy zajmują trzecie miejsce w tabeli tracąc do drugiej Pomologii dwa punkty natomiast do lidera Chemika Kędzierzyn-Koźle – sześć. Jest o co grać.

OJL

Stal – Piast Strzelce Opolskie

05.05.2018 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Na kolejne piłkarskie emocje będziemy musieli poczekać do niedzieli, bowiem w tym dniu grający w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych nasi zawodnicy o kolejne punkty powalczą w Prószkowie z miejscową Pomologią. O punkty może być ciężko bowiem nasza drużyna zajmuje w tabeli szóste miejsce a rywale są wiceliderem ale nie takie rzeczy się w piłce zdarzały.

OLJM

Pomologia Prószków – Stal

06.05.2018 (niedziela), godz. 15:30

Prószków.

Także w niedzielę o kolejne punkty powalczą seniorzy w III Lidze, którzy zmierzą się w meczu derbowym z Ruchem Zdzieszowice.

III Liga

Stal – Ruch Zdzieszowice

06.05.2018 (niedziela), godz. 15:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Poniedziałek tradycyjnie zarezerwowany jest dla młodzików, a przypominamy, iż dwa nasze zespoły występują w Grupie Mistrzowskiej tych rozgrywek. Jedna z drużyna zagra u siebie z Odrą Opole natomiast druga na wyjeździe z LZS Dymatrów.

Liga Młodzików gr. Mistrzowska

Stal – Odra Opole