"Weekendowy rozkład jazdy z BTP Stal Brzeg"

Jak w każdy czwartek prezentujemy i jednocześnie zapraszamy naszych kibiców na mecze drużyn młodzieżowych. Rozgrywki zainaugurowały już nasze dwie drużyny juniorów a w tym tygodniu zadebiutują trampkarze.

Jako pierwsi, swój drugi mecz w Opolskiej Lidze Juniorów zagrają „starsi”, którzy zmierzą się na wyjeździe ze Swornicą Czarnowąsy. Po przegranej z Odrą Opole w pierwszej kolejce, liczymy na przełamanie i komplet punktów.

OLJ, II kolejka

Swornica Czarnowąsy – Stal

25.08.2018 (sobota), godz. 11:00

Czarnowąsy.

W niedzielę na własnym boisku, drugą kolejkę w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych zagrają nasi „młodsi” którzy zmierzą się z Czarnymi Otmuchów. W pierwszej kolejce nasi zawodnicy zdobyli jeden punkt ale u siebie liczymy na komplet.

OLJM, II kolejka

Stal – Czarni Otmuchów

26.08.2018 (niedziela), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W poniedziałek swój pierwszy mecz w Opolskiej Lidze Trampkarzy rozegrają nasi trampkarze, którzy w meczu wyjazdowym zmierzą się z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle.

OLT, II kolejka

Chemik Kędzierzyn-Koźle – Stal